Protesta 6 dhjetorit, Çollaku: Koha tregoi që kisha të drejtë, ishte e gabuar! Sulmi ndaj Berishës: I nxitur, s’përjashtohet pista e huaj

8 Dhjetor 2022, 18:26

Deputeti i Partisë Demokratike i ftuar në Studio Live me Arbër Hitaj, u shpreh se koha vërtetoi sesa e gabuar ishte protesta e Berishës, ndërsa theksoi se sulmi ndaj tij është i nxitur, madje nga një pistë e huaj. Sa i përket tensioneve në Kosovë, Çollaku shprehet se është një situatë dramatike dhe ka rrezik për luftë!

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha