Protesta e pedagogëve në Tiranë, kërkojnë rritje page: Meqë ora mësimore është e shenjtë, përse paguhet 5 euro?

5 Tetor, 11:16 | Përditesimi i fundit: 2022-10-05 13:37:09

“Meqë ora mësimore është e shenjtë, përse paguhet 5 euro?” Me këtë pankartë kanë dalë në protestë pedagogët, të cilët kërkojnë rritje të pagave dhe plotësim të kushteve ose në të kundërt paralajmërojnë bojkot të orëve mësimore.

    Programe të tjera

      Nuk u gjeten video për këtë program!

    Shiko të gjitha