Publikimi i pagave, eksperti në Report TV: Të bëhet me referendum! Taksimi i profesioneve të lira do rrisë koston e shërbimit dhe informalitetin

18 Maj, 20:07 | Përditesimi i fundit: 2022-05-18 20:07:32

Mateo Spaho, eksperti i ekonomisë është shprehur kundër publikimit të pagave një herë në vit, siç kryeministri Edi Rama ka paralajmëruar.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha