Pule me patate te embla i ftuar Chef Edi Pitarka Pj.1

6 Prill 2018, 09:15

Pule me patate te embla Pj.1, zonja Tefta dhe Chef Edi Pitarka sjellin recetën e ditës në kuzhinën e Report TV

b.ha./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha