Putin pakt me Kim Jong Un/ Ekspertët: Aleancë autokratësh! Rusia po fiton territore në Ukrainë dita-ditës

20 Qershor, 20:01

Vizita e Putin në Korenë e Veriut ka sjellë mjaft pikëpyetje lidhur me të ardhmen e aleancavce që mund të krijohen mes Rusisë, Arabisë Saudite, Kinës dhe Koresë së Veriut nga njëra anë dhe vendeve të NATO nga ana tjetër. Analistët Andi Hoxhaj dhe Ledjon Krisafi dhanë më shumë detaje në 'Studio Live'.