'Qyteti kishte nevojë për këtë adrenalinë', Dede pas përmbysjes së 'çmendur' të Elbasanit! Trajneri i Apolonisë: Ndikoi arbitri

25 Shtator, 15:43 | Përditesimi i fundit: 2023-09-25 15:44:03

Falë përmbysjes së pabesueshme kundër Apolonisë, Elbasani ka marrë kryesimin e Kategorisë së Parë dhe konfirmohet si pretendent për rikthim në Superligë pas disa viteve mungesë.