Ra nga pema duke vjelë fiq, humb jetën 17-vjeçarja në Lushnje

20 Qershor, 21:32

Një 17-vjeçare ka humbur jetën pasi ka rënë nga pema ku kishte hipur për të vjelur fiqtë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme rreth orës 19:20 në fshatin Thanasaj në Lushnje. 17-vjeçarja K.Q. ka qenë duke vjelë fiq dhe ka rënë nga pema, rrëzim që i ka marrë asaj jetën. Edhe pse ajo është dërguar me urgjencë në spital nga familjarët duket se ka qenë tepër vonë pasi e reja ka humbur jetën rrugës për në spitalin e Durrësit. Familjarët fillimisht e kanë nisur të renë në spitalin e Rrogozhinës si pikën më të afërt, por mjekët e kanë nisur atë drejt spitalit të Durrësit asi kërkonte mjekim të specializuar. Gjatë rrugës adoleshentja nuk ka mundur të mbijetojë duke humbur jetën

Kategori të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha