Rama ironizon Metën dhe Berishën: Trutë e pazhvilluar të ciliminjve nuk zbrapsen! Çorbë rublash, nga një ish komunist te një spiun i komunizmit

24 Nëntor, 15:05

Kryeminstri Edi Rama nuk ka kursyer ironinë për Ilir Metën dhe Sali Berishën duke e cilësuar opozitën si çorbë rublash që përbëhet nga një ish komunist te një spiun i komunizmit.

 

Kategori të tjera