Rama në Presidencë, takim 'kokë me kokë' me Begaj

3 Tetor, 12:47

Kryeministri Edi Rama dhe Presidenti Bajram Begaj kanë zhvilluar ditën e sotme një takim kokë më kokë në ambientet e Presidencës. Ky është një takim i paplanifikuar më parë, ndërsa ka zgjatur për rreth 30 minuta.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha