Rama nxjerr pamje nga inaugurimi i Tetarit Të Operas dhe Baletit: Kushte dinjitoze për të qenë në lartësinë e zërave të njohur në botë

19 Shtator, 21:31

TIRANË- Kryeministri Edi Rama ka shpërndarë pamjet nga inaugurimi i Teatrit të Operas dhe Baletit.

Në një mesazh nga teatri Rama thotë se kjo është dita ku artistët shqiptarë do të përforcojnë në kushte dinjitoze, ashtu si të gjithë zërat e njohur në botë.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha