Rama për ‘France 24’: Shqipëria në betejë për të reformuar sistemin e drejtësisë! Dënimi i Llallës dhe politikanëve, sinjal i mirë

20 Qershor, 14:06

Shqipëria shpreson për hapjen zyrtare, në fund të qershorit, të negociatave të pranimit të vendit në Bashkimin Evropian, të cilat janë bllokuar për disa vjet.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha