Rana e Hedhur në rrezik, punimet në rrugë shkëpusin gurtë dhe shkëmbinjtë, pushuesit në rrezik

29 Korrik, 11:42 | Përditesimi i fundit: 2022-07-29 11:44:12

Rana e Hedhur, zona e mbrojtur monument natyre është në rrezik serioz nga rënia e gurëve dhe shkëmbinjve të cilët kanë nisur të shkëputen nga mali për shkak të punimeve për ndërtimin e rrugës “Shëngjin-Velipojë”.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha