Raporti me Ramën? Braçe: Kam marrëdhënie korrekte institucionale! Propozimet e mia janë në përputhje me qëllimet e PS! Ministrat që flenë gjumë i kam fokus kritike

24 Janar, 19:31

Deputeti socialist Erion Braçe që është komentuar si kritik i mazhorancës, ka bërë me dije se ka marrëdhënie korrekte institucionale me Edi Ramën. Po ashtu u shpreh se propozimet e tij janë të majta dhe në përputhje me qëllimet e PS. Duke iu referuar ministrave që ‘flenë gjumë’, Braçe tha se janë në fokus të kritikës së tij.

 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha