Real-Frankfurt, një ‘super kupë’ që shënon edhe risinë historike! Çfarë ndodh sonte në Helsinki

10 Gusht, 12:18

Reali i Madridi dhe Eintracht Frankfurti do të përballen sot për ‘kurorën’ Superkupës së Evropës, një sfidë që do të ketë edhe një risi absolute.

Kategori të tjera