Receta e sfungjerit që po bën namin në Tik Tok

31 Janar, 12:56 | Përditesimi i fundit: 2023-01-31 13:56:49

 

Në lidhje skype nga Franca me kuzhinierin Semi Jella, fenomen në Tik Tok dhe Instagram për recetat e tij të gatimit me mijëra ndjekës. Ëmblësira e tij më e fundit , kek në formë sfungjeri po bën namin në Tik TokShow less

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha