Regjisori Kristaq Mitro rrëfen të pathënat e një jete në sheshxhirim dhe dashurinë e artë 55-vjeçare me inxhinieren e ndërtimit

3 Dhjetor 2021, 12:30 | Përditesimi i fundit: 2021-12-03 12:32:20

Z.Kristaq Mitro është ndër regjisorët më të mirë shqiptarë, I njohur për disa nga filmat më të njohur para viteve 90’. Në një rrëfim për emisionin ‘Rreze Dielli’ në Report TV tregon të pathënat e një jete në sheshxhirim. 

Programe të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha