Regjistrimi i koalicionit Meta-Berisha, PD kërkon rrëzimin nga KAS: Përdorin simbolet tona, s'kemi kërkuar aleancë! Po kandidatët kush do i propozojë?

21 Mars, 13:31 | Përditesimi i fundit: 2023-03-21 20:09:56

Kërkesa për regjistrimin e koalicionin të Ilir Metës dhe Sali Berishës përmban në marrëveshjen mes tyre referenca te Partia Demokratike e Shqipërisë dhe në kushtet kur kjo e fundit nuk ka shprehur vullnetin për të qenë pjesëmarrëse në këtë koalicion, vendimi i Celibashit për regjistrimin e ‘Bashkë fitojmë’ duhet të zhbëhet. Kjo është kërkesa e PD në KAS.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha