Regjistrimi online në shkolla, në e-albania 3000 aplikime deri tani! Afati i fundit për klasën e parë deri më 30 qershor

22 Qershor, 15:47

Aplikimet për regjistrimi e fëmijëve në klasë të parë që do të kryhen online përmes portalit e-albania kanë afat deri më datë 30 qershor. Drejtoresha e portalit e-albania, Nevila Repishti tha për Report Tv se prindi duhet të plotësojë vetëm të dhënat e vendbanimit dhe kjo procedurë nuk zgjat as 1 minutë .

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha