Repolitix/ Harxhi ripyet Bashën:Pse nuk shkon dot në SHBA? Ja c’ndodhi që me djegien e mandateve

23 Qershor, 10:44

Emisioni Repolitix trajtoi situatën në PD pas debateve për garën për kryetar të kësaj force politike. E ftuar në studio ish-kandidatja për kryetar të PD Edit Harxhi. Në pjesën e dytë Repolitix trajtoi procesin e integrimit pas vendimit të Bullgarisë për të penguar Maqedoninë e Veriut por që penalizon dhe Shqipërinë për hapjen e negociatave. Të ftuar në studio Teuta Vodo sekretare për marrëdhëniet me Jashtë në PS dhe politologu Altin Gjeta.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha