Repolitix/ Mazhoranca në festë, opozita në hall

29 Korrik, 07:44 | Përditesimi i fundit: 2022-07-29 08:19:14

Anëtari PD Myslim Murrizi dhe ish anëtari i PD Gent Malko diskutuan situatën politike në vend në intervistën për Report Tv në emisionin 'Repolitix' me gazetarin Denis Minga.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha