Repolitix/ Murrizi: Mund të ketë ndryshime në qeveri para ose pas 6 dhjetorit! 'Ironia' për Mediun dhe aleatët e PD: Po nuk qenë ata dështon protesta

23 Nëntor, 22:34

Anëtari i Këshillit Kombëtar të Partisë Demokratike, Myslym Murrizi tha se qytetarët nuk duhet të habiteshin nëse para ose pas datës 6 dhjetor të kishte ndryshime në qeveri.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha