Repolitix, skandali me nënshtetësitë, Hyseni sfidon Metën: A e ke pyetur SHIK-un?

28 Tetor, 09:21

Emisioni Repolitix trajtoi temen e nenshtetesive dhene nga presidenti Meta pas denoncimit nga gazetari Adriatik Doci te rasteve abuzive ne kete proces. Te ftuar ne studio gazetari i shqiptarja.com Adriatik Doci,analisti Ilir Yzeiri,juristi Leonard Karaj dhe aktivistja e shoqerise civile Edlira Gjoni.Ne lidhje skype deputeti i PS Alket Hyseni.

b.ha./Shqiptarja.com

Programe të tjera

Shiko të gjitha