Repolitix/Topi: Berisha arkitekt i shkatërrimit të PD,Basha pa karakter,të tradhëton rrugës

15 Korrik, 11:01

Emisioni Repolitix trajtoi në pjesën e parë aktualitetin politik me një intervistë me ish-presidentin e Republikës Bamir Topi. Kuvendi i PD, kriza e së djathtës, operacionet e SPAK dhe qeverisja Rama në fokus të intervistës me ish-kreun e Shtetit. Në pjesën e dytë u trajtua vendimi i Gjykatës për vrasjen e Klodian Rashës. A u vendos drejtësia për vrasjen e Klodjanit ? Të ftuar në studio avokati Idajet Beqiri, gazetari Sokol Dema dhe në skype avokati Dorian Matlija.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha