Reshje bore në Rrugën e Arbrit, e kalueshme vetëm me zinxhirë

30 Nëntor 2021, 12:04

Reshje e dëborës vijojnë të bien në rrugën e Arbit e cila u hap ditën e djeshme për qarkullimin e mjeteve. Rruga është e kalueshme vetëm me zinxhirë dhe goma dimri, ndërsa aksi pastrohet vazhdimisht nga borëpastrueset.

By passi në Qafën e Murrizit kalohet me zinxhirë. Patrulla të policisë rrugore janë stacionuar dhe nuk lejojnë asnjë mjet të kalojë pa zinxhirë në këtë segment rrugor për t'u bërë më pas shkas për bllokimin e rrugës. Një natë më parë në këtë segment u bllokuan 100 automjete

Programe të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha