Reshje dëbore dhe erëra të forta, bllokohen disa rrugë fshatrash në Elbasan, pa energji elektrike disa të tjera

30 Nëntor 2021, 12:26

Shira të rrëmbyer, reshje dëbore dhe erëra të forta kanë shoqëruar natën në qarkun e Elbasanit, duke bërë që inserte gurësh të bllokojnë disa akse rrugore nacionale e rurale.

Gjate natës është bllokuar me intervale kohe nga inertet aksi Elbasan-Rrogizhine segmenti Paper-Paulesh. Ne akset nacionale Elb-Qafthane ne Qafthane dhe Librazhd-Sterbleve në Sterbleve ka prezencë dëbore në rruge, 5 deri 6 cm.

Programe të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha