‘Retro’ kthen në kohë Kukësin, njihuni me vajzën e apasionuar pas makinave të vjetra: Kam një Benz të 1968-ës, pasioni nisi që e vogël

29 Maj, 19:32

Irda Bajraktari është e vetmja vajzë që mori pjesë në paradën e makinave të vjetra që u zhvillua në Kukës. Ajo tregon për Mercedesin e saj, prodhim i ’68-ës që e mori në gjendje të rrënuar dhe tashmë e ka restauruar.

Kategori të tjera

Shiko të gjitha