Rezoluta kundër raportit Dick Marty-t! Xhafaj në Report Tv: Liderët e UÇK ende në burg, krimet nuk janë vërtetuar! Kur do hiqet kjo baltë?

21 Korrik, 19:41

Deputeti i PS, Etjen Xhafaj ishte i ftuar në Report Tv në emisionin "Studio Live" nga Arbër Hitaj për vendimin e Mbretërisë së Bashkuar për të shpallur 'non grata' disa individë shqiptarë për të cilët ka prova se janë të lidhur me krimin dhe korrupsionin.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha