Rikthehet në Tiranë me “Annociation” koreografi Prejlocaj! Premiera do të shfaqet në datat 24 dhe 25 shtator në skenën e TKOB

23 Shtator, 16:49

 “Annonciation” quhet premiera që do të rikthejë në Tiranë artistin e njohur me origjinë shqiptare Angjelin Prejlocaj, më 24 dhe 25 shtator në Teatrin Kombëtar të Operas dhe Baletit. Rievokim i punës artistike të mjeshtrit ndër vite, premiera vjen para publikut nën interpretimin e balerinëve vendas dhe të trupës së koreografit Prejlocaj

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha