Roma fiton në transfertë dhe merr vendin e 4-t, Juventus barazon 3-3 me Atalantën! Udinese shënon në fund

23 Janar, 15:26

Serie A e futbollit do zhvillojë sot katër ndeshje për vazhdimin e javës së 19-të. Në 12:30 Sampdoria humbi 0-1 nga Udinese. Miqtë nga Friuli shënuan vetëm në fundin e takimit për tri pikë të arta. Në 15:00 Monza barazoi 1-1 me Sassuolon, në 18:00 Spezia humbi 0-2 me Romën dhe në 20:45 Juventusi pret Atalantën

Kategori të tjera