Ronaldo kalon kuotën e 800 golave, por rekordi prishet nga hetimet! CR7 në lupën e drejtësisë italiane

3 Dhjetor 2021, 14:29 | Përditesimi i fundit: 2021-12-03 14:30:32

Dy golat kundër Arsenal e kanë bërë Kristiano Ronaldon të kalojë kuotën e 800 realizimeve në karrierë dhe të afrohet shumë me rekordin absolut. Gjithsesi për portugezin nuk ka kohë për festime, pasi drejtësia italiane po e heton për periudhën te Juventusi.

Kategori të tjera

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha

  Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha