Rrëfehet 50-vjeçari: si kurova diabetin me çajrat bimorë të Dr. Ylli Merja

15 Nëntor 2021, 13:31

Z.Bedri është 55-vjeçari I cili prej vitesh ka përdorur kurën e mjekut popullur Ylli Merja, ai tregoi për emisionin ‘Rreze Dielli’ se si e kanë ndihmuar çajrat bimorë që të mbajë të balancuar glukozën në gjak dhe të përdorë sa më pak medikamentet.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha