Rrëfejnë sekretet për trupin perfekt, ja rutina e shëndetshme që ndjekin vip-at shqiptar

12 Tetor, 12:22 | Përditesimi i fundit: 2021-10-12 12:22:57

Në një intervistë në emisionin “Rreze Dielli” në Report Tv këngëtari Roland Hysi, sportistja Klodiana Shala, këngëtarja Soni Malaj dhe Aurela Gaçe treguan sëbashku arsyen e fortë që I bashkon, pasioni për aktivitetin fiizik, duke treguar edhe sekretet se si arrijnë që të mbajnë trupin në formë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha