Rrem Cena rrëfen jetën në stan, ndërtimin e kullës si mbrojtje nga arusha

27 Shtator, 15:40

Rreze Dielli ka udhëtuar në malet e Kukësit, ku është takuar edhe me bannorët e zonës. Njëri prej tyre,  Rrem Cena ka treguar për mikrofonin e Report Tv, se si janë ditët e banorëve të zonës. Ndër të tjera, ai ka treguar jetën në stanë dhe ndërtimin e një kulle vrojtimi për t’u mbrojtur nga arusha.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha