'23 rrëfime pandemike’ mjeku hap ekspozitën me piktura për përjetimet e pandemisë

22 Shtator, 09:27 | Përditesimi i fundit: 2021-09-22 10:33:06

Një ekspozitë tematike me piktura artistike nga Dr. Ardian Xinxo, një Zyrtar Profesionist në Zyrën e OBSh-së në Shqipëri, e krijuar gjatë Pandemisë, ndihmon në zhvillimin e një kuptimi më të mirë se si arti dhe krijimtaria na ndihmojnë të përballemi me sfidat e shëndetit mendor.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha