Rreze Dielli 31 Dhjetor Pj.1 – Festojmë me ‘Rreze Dielli’

31 Dhjetor 2021, 10:32

Mëngjes festiv në ‘’ Rreze Dielli’ vitin e ri e pritëm me regjisorin Osman Mula, këngëtaren Evis Mula, kompozitorin Gjergj Leka, aktivisten e shoqërisë Civile Edlira Cepani dhe shefin e kuzhinës Arvin Kita, ku sëbashku shijuam recetat e shijshme nga zonja Albana.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha