Rreze Dielli 31 Dhjetor Pj.2 – Festojmë me ‘Rreze Dielli’

31 Dhjetor 2021, 10:49 | Përditesimi i fundit: 2021-12-31 10:49:18

Mëngjes festiv në ‘’ Rreze Dielli’ vitin e ri e pritëm me regjisorin Osman Mula, këngëtaren Evis Mula, kompozitorin Gjergj Leka, aktivisten e shoqërisë Civile Edlira Cepani dhe shefin e kuzhinës Arvin Kita, ku sëbashku shijuam recetat e shijshme nga zonja Albana.

 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha