Rrëfimi i parodistëve të Vlorës, si u krijua grupi dhe "çelësi " që nuk i ndau kurrë

8 Tetor, 11:28 | Përditesimi i fundit: 2021-10-08 11:29:12

‘Parodistët e Vlorës’ mbeten grupi më i famshëm i humorit në Shqipëri. Ata kanë gëzuar plot zemra me humorin e tyre përgjatë viteve, të cilat edhe pse kalojnë nuk e zbehin impaktin e tyre tek publiku artëdashës që i ka vlerësuar gjithmonë. Në një intervistë në emisionin ata tregojnë momentet e tyre më të bukura në skenë dhe jashtë saj si katër shokë që I bashkoj arti përgjithmonë.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha