Ylli Merja: Paralizat, si të rehabilitohemi pas operacioneve përmes bimëve medicinale

29 Nëntor 2021, 11:49 | Përditesimi i fundit: 2021-11-29 11:49:42

Në një intervistë në emisionin ‘Rreze Dielli’ në rubrikën ‘Bima dhe shëndeti’ mjeku popullor Ylli Merja tregoi mënyrat se si mund të rehabilitohemi pas operacioneve dhe paralizave të ndryshme përmes bimëve medicinale.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha