Rrëzohet trajleri në aksin Kavajë-Durrës, bllokohet lëvizja e makinave, krijohet trafik! Policia: Të shmanget kalimi në këtë rrugë

23 Shtator, 18:41 | Përditesimi i fundit: 2021-09-23 19:42:01

Në aksin rrugor Kavajë-Durrës, në dalje të Kavajës, është rrëzuar një trajler, pa shkaktuar probleme në njerëz, por vetëm me dëme materiale dhe për pasojë është bllokuar lëvizja e automjeteve

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha