Rrëzoi pas 12 vitesh Netanyahun, kryeministri i ri izraelit: Do e bashkoj kombin

14 Qershor, 13:19

Kryeministri i ri i Izraelit dhe ish-aleati i Netanyahut, Naftali Bennett është zotuar se do të bashkojë kombin, e ndarë dhe dëmtuar rëndë në 4 zgjedhje elektorale të mbajtura në një periudhë dy vjeçare.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha