Rritja e rasteve të reja me koronavirus, Franca miraton ligjin për pasaportën e vaksinave për frekuentimin e bareve dhe restoranteve

26 Korrik, 12:41

Parlamenti i Francës ka votuar për t’i bërë pasaportat e vaksinave kundër koronavirusit, pjesë kryesore të jetës së përditshme, pas një dokordësimi midis ligjvënësve.

Kategori të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë Kategori!

Shiko të gjitha