Rrufe në qiell të hapur, Milan largon legjëndën Maldini dhe Massara-n! Befasohen tifozët dhe lojtarët

6 Qershor, 14:24

Paolo Maldinit, legjëndës së klubit të Milanit i cili mbante postin e drejtorit teknik, i është komunikuar shkarkimi nga drejtuesit bashkë me drejtorin sportiv Massara. Lajmi befasues ka sjellë shumë përshtjellim te skuadra dhe tifozët, ndërsa në pikëpyetje është vënë edhe trajneri Pioli.

Kategori të tjera

Shiko të gjitha