Rruga e Arbrit, kalimi vetëm me zinxhirë! Policia kontroll mjeteve, kthehen pas ata që s’i kanë! Një ditë më parë qindra automjete u bllokuan, 4 u aksidentuan

30 Nëntor 2021, 13:31 | Përditesimi i fundit: 2021-11-30 13:44:41

Bllokimi i qindra mjeteve në Qafë-Murriz, në rrugën e Arbrit një ditë më parë për shkak të dëborës detyroi policinë rrugore të kërkoj vendosjen e zinxhirëve dhe tw gom,ave tw dimrit. ReportTv sjell pamjet ku mjetet që udhëtojnë në këtë aks duhet të kenë zinxhirët tw vendosur ndërsa ata që si kanë kthehen pas që në hyrje të rrugës.

Programe të tjera

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha