Sallatë me domate mozzarella dhe avocado nga zonja Vjollca

5 Korrik, 10:41 | Përditesimi i fundit: 2021-07-05 10:48:07

Sallatë me domate mozzarella dhe avocado

Përbërësit:

2 domate

2 toptha mozzarella

1 avokado

kripë

pak vaj ulliri

açeto balsamike

2-3 gjethe borzilok

Përgatitja:

I presim në feta I vendosim sipas preferencave tona, në mënyrë dekorative në fund e marinojmë me kripë, aceto balsamike dhe vaj ulliri presim në shirita borzilokun dhe e shtojmë në sallatë. E servirim menjëherë.

 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha