Samiti Biden-Putin, një rend i ri botëror? Pse SHBA kanë në fokus Ballkanin Perëndimor?

17 Qershor, 07:20

Emisioni Repolitix trajtoi samitin Biden-Putin në Gjenevë të Zvicrës. Cfarë solli takimi mes dy presidentëve të SHBA-së dhe Rusisë? Pse SHBA kanë kthyer fokusin në Ballkanin Perëndimor. Të ftuar në studio Frrok Çupi dhe Ilir Kalemaj. Në pjesën e dytë Repolitix trajtoi operacionin e fundit të RENEA-s në disa qytete të vendit për kapjen e personave të shpallur në kërkim. Në studio gazetari Sokol Dema dhe në lidhje live nga Shkodra dhe Vlora gazetarët Ergys Kavaja dhe Armand Xhelili.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha