Samiti i BE në Tiranë, mbërrin kryeministri Edi Rama, në pritje të liderëve europianë

6 Dhjetor 2022, 09:28 | Përditesimi i fundit: 2022-12-06 10:22:26

Kryeministri Edi Rama ka mbërritur në sheshin ‘Italia’ dhe është në pritje të liderëve europianë që vijnë në kuadër të samitit BE-Ballkani Perëndimor.

  •  

Kategori të tjera