Samiti/ Meçe: Ballkani Perëndimor, pjesë e BE! Kalaja: Lajm i mirë! Karaj: U sfumua nga protesta! Muça kundër: S’ndikoi grushti ndaj Berishës

7 Dhjetor 2022, 07:06

TIRANË- Samiti i BE-Ballkani Perëndimor ka bërë bashkë të gjithë, të cilët janë të mendimit se sot ka qenë një ditë historike për Shqipërinë. Të katër të ftuarit në ‘Repolitix’, opinionisti Arben Mecaj, anëtari i Këshillit kombëtar të PD, Aulon Kalaja, avokati Leonard Karaj dhe gazetari Flogert Muca, tha se ishte një tregues i qartë se Ballkani Perëndimor është pjesë e BE-së.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha