Sekretet e bukurisë së biznesmenes shqiptare

13 Maj, 12:45

Ndërsa rrëfeu edhe për sekretin e bukurisë me të cilin ka spikatur gjithmonë por për të bukuria është shumë më tepër sesa koncepti fizik:

“Unë mendoj që elementi bazik i të qënurit një grua e bukur nuk qëndron në elementët fizik. Mendoj që bukuria e femrës është dicka shumë integrale është një kompleks faktorësh që krijon atë të tërën. Kur je e re fokusi është më shumë tek silueta por unë mendoj që bukuria vjen nga brenda, dhe bukuria më e madhe e një gruaje ku dhe duhet investuar pafund është kultura dhe raporti i invidit femër me grupin, duhet të jesh dominante kur të hapësh gojën” u shpreh Silvana Baltadori.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha