Seksi pas të 50-ve, Linda Kalemi këshilla grave shqiptare si të jenë sa më atraktive

2 Dhjetor 2022, 12:59

Në një intervistë përmes skype nga Turqia, ishte e ftuar në “Rreze Dielli” Linda Kalemi, kuratore imazhi e cila prej vitesh jeton dhe punon në Turqi. Ajo ndau disa këshilla për gratë shqiptare pas të 50-tave.

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha