Nuk zbatohet ligji, sezoni nis pa vëzhgues në plazhet e Vlorës! Turistët ukrainas: Keqardhje për mungesën e pastërtisë

17 Qershor, 14:36 | Përditesimi i fundit: 2021-06-17 20:03:34

Mungesa e rojeve bregdetare dhe pa pastërtitë në plazhe janë dy problemet kryesore që evidentojnë pushuesit në Vlorë dhe Shëngjin në nisje të këtij sezoni veror. Kullat e vrojtimit janë të boshatisura, ndërsa operatorët turistikë deklarojnë se ende nuk kanë marrë licensat nga Ministria e Mjedisit. 

Programe të tjera

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha

    Nuk u gjeten video për këtë program!

Shiko të gjitha